Wzór wniosku na nauczyciela dyplomowanego

Plik pobrano już 1107 razy!
Już teraz dostępny do pobrania jest plik wzór_wniosku_na_nauczyciela_dyplomowanego w jednym z aż trzech dostępnych formatów – PDF, DOC, ODT. Dzięki temu będziesz mógł go od razu wydrukować, oraz rozpocząć edycję w popularnych programach typu Libre Office, OpenOffice, Microsoft Office, OfficeSuite, czy innych podobnych!
Pobieraj sprawdzone oraz aktualne pliki!
Plik jest aktualny na dzień: 22/05/2024
  • Łatwa edycja oraz drukowanie
  • Gwarancja bezpieczeństwa
  • Błyskawiczne oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek

.. nauczycieli » Awans zawodowy nauczycieli » Wzór wniosku o wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego.Wzór wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego dla nauczycieli, którzy zakończyli staż po dniu. Wzór wniosku o otwarcie stażu na stopień nauczyciela mianowanego i dyplomowanego – pobierz dokument.Wniosek o otwarcie stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego. Jeśli jesteś subskrybentem publikacji Kadry i Płace w Oświacie zaloguj się. Adres e-mail lub. – 31.08.2019 r. Zgoda na skrócenie okresu zawiadomienia – staż ukończony po 31.08.2019 r. Wniosek o wszczęcie postępowania – staż zakończony.

Wniosek o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego 2020

Procedura rozpatrywania wniosków o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego o nadanie stopnia nauczyciela dyplomowanego. Procedura ( PDF, 1,81 MB).Wniosek o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego. Plik do pobrania · Informacja dotycząca stażu – link.. Załatwianie spraw » Karty informacyjne o sposobie załatwiania spraw » Karta nr 13a – postępowanie kwalifikacyjne na stopień nauczyciela dyplomowanego. nauczycieli » Awans zawodowy nauczycieli » Wzór wniosku o wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego.Wniosek o wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego ( zał. nr 1) wraz z dokumentacją, o której mowa w § 9 ww.

Wniosek o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego 2021

Procedura rozpatrywania wniosków o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego o nadanie stopnia nauczyciela dyplomowanego. Procedura ( PDF, 1,81 MB).składania wniosków o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego informuję, że wnioski. składania wniosków o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego uprzejmie informuję, pozytywnej oceny dorobku zawodowego za okres stażu, zwracam się z prośbą o podjęcie postępowania egzaminacyjnego na stopień nauczyciela mianowanego. Zgodnie z §. Wniosek o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego. 2021/08/05 | Miasto: Strzelce Wielkie | Godzin: 5.

Wniosek o postępowanie kwalifikacyjne na nauczyciela dyplomowanego 2020

Składanie wniosków o wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego. Jesień 2020. 19 października 2020. Postępowanie kwalifikacyjne na stopień nauczyciela dyplomowanego. 2020 wnioski wraz z dokumentacją na stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. nauczycieli » Awans zawodowy nauczycieli » Wzór wniosku o wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego.Wnioski o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień awansu nauczyciela dyplomowanego – Inne sprawy – Karta informacyjna.Procedura rozpatrywania wniosków o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego o nadanie stopnia nauczyciela dyplomowanego. Procedura ( PDF, 1,81 MB).

Wniosek o postępowanie egzaminacyjne na nauczyciela mianowanego 2021

Składanie wniosków o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego (sesja letnia rok 2021).1. Wniosek o podjęcie postępowania egzaminacyjnego na stopień nauczyciela mianowanego. 2. Załączniki: a) kopie dokumentów potwierdzających pełne kwalifikacje tj. Nauczyciel kontraktowy składa wniosek o podjęcie postępowania egzaminacyjnego w roku uzyskania pozytywnej oceny dorobku zawodowego.Stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego w drodze decyzji. Nauczycielom, którzy złożą wnioski o podjęcie postępowania egzaminacyjnego do 30. z 2021 r., poz. 584). IV. Wymagane dokumenty: 1. Wniosek o podjęcie postępowania egzaminacyjnego na stopień nauczyciela mianowanego, 2. Kopie dokumentów.

Dodaj komentarz